Oldal: 23 / 26 ElsőElső ... 132122232425 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (258) összesen
Like Tree97Likes

Téma: Paleolit étrend - tapasztalat, javaslat, vélemény, ellenvélemény ???

  1. #221
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    igazad van redoubtable, de csak részben, mert kíváncsi vagyok meddig csinálná heti 3 edzéssel nem lesz könnyű, a f****-át is el fogja hagyni 2 hét után... de próba cseresznye. az éjjeli ébrenlét meg ráadásul megváltoztatja a tesztoszteron termelődési folyamatát tehát a fejlődés nem lesz optimális éjjeles műszakos héten.

  2. #222
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igazad van redoubtable, de csak részben, mert kíváncsi vagyok meddig csinálná heti 3 edzéssel nem lesz könnyű, a f****-át is el fogja hagyni 2 hét után... de próba cseresznye. az éjjeli ébrenlét meg ráadásul megváltoztatja a tesztoszteron termelődési folyamatát tehát a fejlődés nem lesz optimális éjjeles műszakos héten.
    Nem heti 3, hanem heti 5 edzés kell! Ismerek pár elég nagy vaddisznót akik gyárban vagy az éjszakában dolgoznak, és simán össze tudják hozni a munkát, edzést, kaját, alvást.

  3. #223
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igazad van redoubtable, de csak részben, mert kíváncsi vagyok meddig csinálná heti 3 edzéssel nem lesz könnyű, a f****-át is el fogja hagyni 2 hét után... de próba cseresznye. az éjjeli ébrenlét meg ráadásul megváltoztatja a tesztoszteron termelődési folyamatát tehát a fejlődés nem lesz optimális éjjeles műszakos héten.
    Nem Mr. Olimpiát akar nyerni. Az edzés amúgy is picsafüst. 3 edzés is elég a terembe járók 95%-ának, nem sokat számít. Kaját főzni, minden nap 5-6x enni, akkor is amikor már undorodsz tőle, vinni a melóba is a csirke-rizst, az a kihívás nem az edzés. Meg a sok ezer forint plusz kiadás is fájhat.

  4. #224
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    de ha nem edz eleget, akkor csak elzsírosodik, ha eleget edz, és nem p*csafüst módjára, hanem ahogyan kell, akkor bizony el fog fáradni, és előbb utóbb valamire nem lesz ideje... én csak jót akarok, és szólok hogy nagy fába vágja a fejszét ha ennyi tömeget akar felvenni izomban. ha zsírban, akkor elég ha csak leül és zabál, és az ideje is megmarad, hisz enni lehet egész nap, még autózás közben is, stb stb.... de amúgy egyetértek veletek. csak annyi hogy nem könnyű. na.

  5. #225
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem heti 3, hanem heti 5 edzés kell! Ismerek pár elég nagy vaddisznót akik gyárban vagy az éjszakában dolgoznak, és simán össze tudják hozni a munkát, edzést, kaját, alvást.
    profik szerint elég a heti 3 is, ha intenzíven tolod. a lényeg hogy ne edzzed túl magad, mert akkor nem jutsz el a célodhoz. énis ismerek ilyen vaddisznókat, de egyik se mondta hogy leányálom kösd fel a gatyót kedves JuhaAsz
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 07. 13. 18:17

  6. #226
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Edzéssel és megfelelő kajával. Mert ha csak elkezdesz zabálni akkor zsíros leszel mint egy disznó, annak meg nincs olyan túl sok értelme. Hány kg vagy most?
    63 kg, és ehhez vagyok 177 cm kb...azért írok kb-t, mert ehhez vegyünk +- 2cm-t.

    Az a baj ráadásul nekem, hogy test"degenerációs" probléma miatt gyógytornát kell nyomatnom, mert a testem izomtömege majdhogynem nem létező dolog. A reumatológus azt mondta a kondizásra rákérdezve, hogy lehetőleg mellőzem, elsősorban a gyógytornát csináljam az izomtömeg miatt, amit nyugodtan cisnálhatok mellé az a fekvőtámasz és a húzódzkodás.

    Ettől a három dologtól érhető el jelentős változás a kilók terén, ha több csirkét, rizst ilyeneket eszek hozzá?

  7. #227
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet juhaaasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem teljesen vág a témába, de van-e valakinek bármilyen hasznos tanácsa, hogy mivel lehetne felszedni mondjuk 5-10-15, vagy maximum 20 kg-ot a legkönnyebben, 3 műszakos gyári melós élet mellett?
    sör

  8. #228
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Tojás visz mindent. Sajnos a reggeli nem bővelkedik a választékban. Elvileg van mindenféle paleolit süti, de elég erőltetett és szar. (szerintem)
    fuhh akkor inkább átalszom

  9. #229
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Asszem az edzésmunka-táplálkozás-pihenés szentháromság ami együtt adja ki az ideális gyarapodást, ha valamelyiknek híja van, nem az lesz a végeredmény amit a könyvek írnak....Heti 5 edzés a profiknak való, nem a műkedvelőknek....jön a túledzettség stb...3 műszakban melózva, a pihenőidő és a felboruló bioritmus lehet a gát....ha kiragadunk v túl spilázunk a feltételek közül egyet nem lesz eredmény, még kondizás szintjén se...
    Szvsz, egy reális tervet kell készíteni (genetikai határ, táplálkozási, edzési mód)....olvasni a szakirodalmat, esetleg személyi edzőt megkérdezni, mert ha a haverok egymást hülyítik abból nem lesz semmi jó.....ja és persze akaraterő...

  10. #230
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Asszem az edzésmunka-táplálkozás-pihenés szentháromság ami együtt adja ki az ideális gyarapodást, ha valamelyiknek híja van, nem az lesz a végeredmény amit a könyvek írnak....Heti 5 edzés a profiknak való, nem a műkedvelőknek....jön a túledzettség stb...3 műszakban melózva, a pihenőidő és a felboruló bioritmus lehet a gát....ha kiragadunk v túl spilázunk a feltételek közül egyet nem lesz eredmény, még kondizás szintjén se...
    Szvsz, egy reális tervet kell készíteni (genetikai határ, táplálkozási, edzési mód)....olvasni a szakirodalmat, esetleg személyi edzőt megkérdezni, mert ha a haverok egymást hülyítik abból nem lesz semmi jó.....ja és persze akaraterő...
    igen, a legnagyobb problémám talán ez a felborult biorendszer...egyszerűen nincs kondícióm, nem vagyok fitt, erőnlét 0, meló után csak a pihenés lebeg a szemem előtt, és lusta vagyok bármit is csinálni...ezen kellene valahogy változtatni, hogy ne aludjak többet 7 óránál, hogy kondizzak picit, mozogjak többet, legyek a levegőn többet, és legyen minden nap reggeli-ebéd-vacsorám, ne pedig hébe hóba egyek, hol hajnalba, hol éjszaka, mikor hol...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •