Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Ricsi és Iteo játszik, mi érdeklődve figyeljük a 2-7 Tripledraw rejtelmeit


  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    valami gixer van az előző bejegyzést enm tudom megtlaálni sehogy (5K shotoutról)

    szerk: megvan, van olyan opció, hogy ha a naptáron rámegyek az adott napra, akkor az összes aznapi írást lássam egybe kibontva?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valami gixer van az előző bejegyzést enm tudom megtlaálni sehogy (5K shotoutról)
    Közben változtattunk a címen, azert nem találta elsőre.

    [/quote]szerk: megvan, van olyan opció, hogy ha a naptáron rámegyek az adott napra, akkor az összes aznapi írást lássam egybe kibontva? [/quote]

    Tervbe volt véve, végül nem tudom, hogy most meglesz-e csinálva vagy sem. Talán ma kiderül.

  4. #4
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    A fehér cipővel vigyázzatok!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  5. #5
    Tag M3ntalV1olence avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Phil Ivey 2-7 No limit single daw-ban nyert karkötőt (kicsit más műfaj), ha hihetünk a WSOP hivatalos adatbázisnak
    Utoljára módosítva: M3ntalV1olence által: 2010. 06. 02. 08:03 Oka: kimaradt a 2-7

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet M3ntalV1olence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Phil Ivey 2-7 No limit single daw-ban nyert karkötőt (kicsit más műfaj), ha hihetünk a WSOP hivatalos adatbázisnak
    Szándékosan használtam a "műfaj" szót, pontosan azért, hogy ne tudjon senki belekötni. Az én megítélésem szerint a műfaj, az a különböző póker játékokat fedi. Ha versenyszámot írtam volna, igazat adnák :-) Bevallom öszintén, hogy nem tudtam melyik 2-7 variációban nyert tavaly karkötőt és mivel siettem, a könnyebb megoldást választottam.

    A lényege a mondatnak úgyis az volt, hogy otthon van a játékban, az pedig lejött. :-)

    Peace

  7. #7
    Tag M3ntalV1olence avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Nem kötözködni akartam, csak nagyon megjegyeztem, mert buktam egy sidebetet miatta így gondoltam profitáljon belőle más is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •