Oldal: 2 / 12 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (120) összesen
  1. #11
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Magyarih eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a Tolbert egy kibaszott szerencsés ember.

    World Series of Poker - Official Tournament Coverage and Results
    Ezt kár volt, már kezdtem lenyugodni...
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  2. #12
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet Magyarih eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a Tolbert egy kibaszott szerencsés ember.

    World Series of Poker - Official Tournament Coverage and Results

    Mit irnak ott? Ceges proxy...
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  3. #13
    Fanatikus tag lampi avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit irnak ott? Ceges proxy...
    hát ez egy igazi láma. ha jól látom 2. helyen áll jelenleg...****a. :S

    ezt írják, ez mi!?:
    Edgar de la Torre Eliminated in 13th Place ($23,384)


    In a limped pot the two blinds saw a cheap flop of 9 10 A. John Tolbert checked it over to Edgar de la Torre who checked behind.

    The turn was the 7 and Tolbert took a stab with a bet of 75,000. De la Torre then moved all in over the top for a total of 428,000. Tolbert looked like he was going to fold it on several occasions before he suddenly declared, "I call!"

    De la Torre: AA

    Tolbert: Q6

    De la Torre held a craftily-played set of aces but Tolbert tabled a flush and straight draw. The rail held their breath as the river was revealed as the 8.

    De la Torre jumped in the air in celebration, thinking he had won the hand, but he didn't realise that Tolbert had made a straight. Tolbert collected the pot as de la Torre was eliminated from the tournament in 13th place for $23,384.

  4. #14
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet lampi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    ezt írják, ez mi!?:

    Limpelt potban a ket vak nezte meg olcson a 9 10 A flopot. Mindketten checkoltak.
    Turn 7-nel Tolbert betelt 75.000-et, mire De la Torre 428,000-rel all-in ment. Ugy nezett ki, hogy Tolbert dobja, majd hirtelen bejelentette, hogy tartja.

    De la Torre: AA
    Tolbert: Q6

    De la Torre-nel ravaszul (furcsan) megjatszott A set volt, Tolbert-nel viszont flush- es sorhuzo. Lelegzetvisszatartva figyeltek, ahogy riverre 8-as jott.

    De la Torre ugralva unnepelt, azt gondolva, hogy o nyert, nem vette eszre, hogy Tolbert-nek lejott a sora. Tolbert vitte potot, de la Torre 13. helyen bucsuzott 23,384$-os nyeremennyel.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  5. #15
    Fanatikus tag lampi avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Limpelt potban a ket vak nezte meg olcson a 9 10 A flopot. Mindketten checkoltak.
    Turn 7-nel Tolbert betelt 75.000-et, mire De la Torre 428,000-rel all-in ment. Ugy nezett ki, hogy Tolbert dobja, majd hirtelen bejelentette, hogy tartja.

    De la Torre: AA
    Tolbert: Q6

    De la Torre-nel ravaszul (furcsan) megjatszott A set volt, Tolbert-nel viszont flush- es sorhuzo. Lelegzetvisszatartva figyeltek, ahogy riverre 8-as jott.

    De la Torre ugralva unnepelt, azt gondolva, hogy o nyert, nem vette eszre, hogy Tolbert-nek lejott a sora. Tolbert vitte potot, de la Torre 13. helyen bucsuzott 23,384$-os nyeremennyel.

    jaaaa DD
    köszi a fordítást, de nem arra írtam, hogy ez mi, hanem arra, hogy milyen luckymayer ez a tolbert )

  6. #16
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    á ez rettenetes érzés lehet
    Ez biztos, már volt nekem is ilyenben részem

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    omg..... and helyében én nem bírtam volna ki, hogy be ne verjem az idióta fejét az asztalba.
    Nem szabad senkinek sem beleverni a másik fejét az asztalba.

    Idézet xxx982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kívánom neki ezt egyszer adja elő Phil Hellmuthnak.
    Mi osztást kapna
    Ha egy ilyet megnyernék, magasan tennék a cirkuszára, illetve még én röhögnék Hellmuthon.

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az volt, kb én majdnem "sírtam". Percekig döbbenten álltunk és nem hittük el.
    Pedig a szemetek előtt zajlott, akkor pedig el lehet hinni.

    Egyébként a sztori pszihésen érthető.
    Ha van valami játsztható lapod, és a kisvak már nyolcadik alkalommal tolja rád az allint, és tudod-érzed, hogy az egész színtiszta blöff, de nincs a kezedben annyi erő, hogy megadjad.
    Egy idő után elszakad a cérna, és utána azt mondja magában: ha ez a büdös bunkó megint betesz mindent, megadom.

    Gondolom valami ilyesmi játszódott le az illetőben.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  7. #17
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet lampi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jaaaa DD
    köszi a fordítást, de nem arra írtam, hogy ez mi, hanem arra, hogy milyen luckymayer ez a tolbert )
    Nemreg estem be komasan meloba (meg felig alszok) es mikor elkudtem a postot, akkor esett le, hogy az "ez mi!?" valoszinuleg nem a szovegertesre vonatkozott.

    Sorry, nem akartalak lamanak nezni, ugy latom ha nagy ritkan ilyen koran kelek, akkor az elso par oraban nem szabad olyan tevekenyseget vegeznem, amihez gondolkozni kell.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  8. #18
    Fanatikus tag lampi avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemreg estem be komasan meloba (meg felig alszok) es mikor elkudtem a postot, akkor esett le, hogy az "ez mi!?" valoszinuleg nem a szovegertesre vonatkozott.

    Sorry, nem akartalak lamanak nezni, ugy latom ha nagy ritkan ilyen koran kelek, akkor az elso par oraban nem szabad olyan tevekenyseget vegeznem, amihez gondolkozni kell.
    jaaa semmi baj. minden oké és természetesen nem vettem lamazasnak vagy hasonló.
    jó ébredezést, én is már 6 óta melóban, csak még dolgozni nem sikerül

  9. #19
    Tag M3ntalV1olence avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Erre nem nagyon lehet mit mondani! Nagyon sajnálom, hogy így kellett kiesnie

  10. #20
    Fanatikus tag spiderbond avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 15.
    Hely
    Budepest
    Hozzászólások
    475

    Alapbeállítás

    Én K2o val örülnék egy ilyen mutatásnak. Szívesen játszanám ezt a fogadást akár életem végéig naponta több ezerszer.

    Nem értem, jobban örült volna ha az ellen AK-t mutat?

    Az, hogy a képre ráírjátok, hogy idióta meg egyszerűen nevetséges / gyerekes. Mindenki úgy játszik ahogy akar.
    Utoljára módosítva: spiderbond által: 2010. 06. 16. 07:47

Oldal: 2 / 12 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •