Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (120) összesen
  1. #21
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    "Mindenki érthetetlenül nézett."

    nem vagyok egy nagyokos, de szerintem ez "értetlenül" és nem "érthetetlenül".
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  2. #22
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet spiderbond eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én K2o val örülnék egy ilyen mutatásnak. Szívesen játszanám ezt a fogadást akár életem végéig naponta több ezerszer.

    Nem értem, jobban örült volna ha az ellen AK-t mutat?
    ha már ki kellett esnie, akkor százszor inkább AKo ejtse ki, min 34o, szóval szvsz jobban..

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    omg..... and helyében én nem bírtam volna ki, hogy be ne verjem az idióta fejét az asztalba.
    Én is nagyon sajnálom And-et, és nagyon drukkoltam neki. Félreértés ne essék. De amilyen hangsúllyal itt egyesek írogatnak az szánalmas és felháborító, mégha nem is gondolják komolyan. Hogy a viharba gondolog, hogy belevernéd a fejét az asztalba okoskám? NEM AZ A LÉNYEG, HOGY AZ ILYEN JÁTÉKOSOKBÓL ÉL MEG EGY PROFI PÓKERES????????? MI LENNE AKKOR, HA MINDENKI CSAK PROFITIBILISEN, A MEGFELELŐ RANGE-el PUSHOLNA, ÉS CALLOLNA? AZ LENNE AZ IGAZI SZÍVÁS BARÁTAIM!
    Lényegében a lehető legjobb mutatás volt. Az hogy nem sikerült behúzni pech, szomorúak vagyunk. Ennyi. Az ellent meg mi értelme szídni? Mégha a szívünk a másik, a magyar playa felé is húz? Gondolkozzatok már kicsit...

  4. #24
    Fanatikus tag spiderbond avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 15.
    Hely
    Budepest
    Hozzászólások
    475

    Alapbeállítás

    Idézet Evolution eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is nagyon sajnálom And-et, és nagyon drukkoltam neki. Félreértés ne essék. De amilyen hangsúllyal itt egyesek írogatnak az szánalmas és felháborító, mégha nem is gondolják komolyan. Hogy a viharba gondolog, hogy belevernéd a fejét az asztalba okoskám? NEM AZ A LÉNYEG, HOGY AZ ILYEN JÁTÉKOSOKBÓL ÉL MEG EGY PROFI PÓKERES????????? MI LENNE AKKOR, HA MINDENKI CSAK PROFITIBILISEN, A MEGFELELŐ RANGE-el PUSHOLNA, ÉS CALLOLNA? AZ LENNE AZ IGAZI SZÍVÁS BARÁTAIM!
    Lényegében a lehető legjobb mutatás volt. Az hogy nem sikerült behúzni pech, szomorúak vagyunk. Ennyi. Az ellent meg mi értelme szídni? Mégha a szívünk a másik, a magyar playa felé is húz? Gondolkozzatok már kicsit...
    +1

    Az hogy ilyen történik az egy pókeresnek kb. annyit kell hogy jelentsen mint a szobafestőnek az ha festékes lesz a ruhája.
    Ebbe a szakmába ez van benne....

    Az ellenfél becsmérlése pedig nagyon lealacsonyító... (a focimeccseken menő ez a fajta szurkolás, nem örülnék ha a pókerasztaloknál is ez terjedne)

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 01.
    Hely
    Eger volt, most Irorszag :)
    Hozzászólások
    122

    Alapbeállítás

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 57.106% 56.64% 00.46% 969916 7912.00 { Kh2d }
    Hand 1: 42.894% 42.43% 00.46% 726564 7912.00 { 4h3d }

    Kozel coinflip szituacio volt.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Ha K3o-t mutat, kit nevezunk fishnek?

    Ha AK-t mutat kit nevezunk fishnek?

    Szoval ez a fishezes nekem kicsit fura......bloffolt, az ellen egy gyenge pillanataban callolta, bemakolta.....

    Azt hiszem egyikuk sem jatszott jol. No nem vedeni akarom a 34o-t, de nehogyma' a K2o olyan szuper dontes legyen......

    Az elottem szoloknak pedig igaza van. Ilyen a poker.

    A fishezest meg hagyjuk mar abba, mert ha ezt en csinalom a poker asztal mellett, akkor ez egy "fish csata" cimen indulo rovat lenne.....

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Hi, én sem értem azokat akik a megadót hibáztatják. Ugyan miért is volt a k2off allines lap ? Lehet h dobatni akart, akkor esetleg megértem, de mi a garancia hogy ha dobatni akarok, el is dobják ??? Ez hol van leírva ?

    Megadta a csávó 34-el, gondolom elege volt már a sok push-ból, vagy akár hihette azt is hogy pl 2 figurával jön, az ellen meg játszik 60-40%ot, nagy kaland ...

    Amúgy gratula az ITM-hez !

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    Idézet ezah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 57.106% 56.64% 00.46% 969916 7912.00 { Kh2d }
    Hand 1: 42.894% 42.43% 00.46% 726564 7912.00 { 4h3d }

    Kozel coinflip szituacio volt.
    Igen, de ezt a megadó ekkor még nem tudhatta.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    And valószínűleg jobban tudja hogy mi a jó pusholó range mint ti. "K" magas igenis elég ha az ellenek sokszor dobnak, márpedig sokszor fognak dobni. Ez az ellenfél pedig egy hatalmas FISH, nem tudott mit kezdeni And játékával így inkább a szerencsére bízta magát. Sajnos bejött
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Az előzőkre azért annyit reagálnék hogy a vakok és anték miatt a K2o az egy szuper erős lap a pushhoz kisvakból ilyen stackméreteknél, aki nem ért hozzá inkább ne szóljon bele legyenszives!

    A másik hogy ha "AK-t mutat akkor ki a fish?" szintén teljesen értelmetlen ugyanis a lényege a dolognak hogy nem lesz nála elégszer olyan lap amivel callolni tud még akkor sem, ha ismeri az optimális megadó ranget! Ismétlem hogy aki nem ért hozzá inkább halgasson!

    A 3. pedig pedig az hogy írták itt néhányan hogy teljesen standard dolog egy pókeres életében- nos neméppen
    Ez egy élő versenysorozat elég turbó versenyekkel általában, élőben egyébként is kb 1400év kéne hogy kijöjjön az a bizonyos hosszútáv! Ha valaki végre eljut az utolsó 30ba ahol közel a nagy pénz és a karkötő és hozza legjobb játékát iszonyú érzés lehet egy gambler miatt búcsúzni.

    Nagyon sajnálom hogy így alakult és még előnyből sem sikerült mutatást nyerni!

Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •