Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (98) összesen
  1. #31
    ATM
    ATM nem elérhető
    Fanatikus tag ATM avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 27.
    Hely
    atmland
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Nem olvastam végig Nokiadoboz blogját és a hozzászólásokat sem, de el tudom képzelni, hogy provokálták, sértegették. Nem akarom védeni Nokiát ezzel egyébként, mert semmi közöm nincs a történethez.

    Nekem is szoktak olyan hozzászólásokat írni "válaszként", hogy "hülyeségeket beszélsz", stb. Ezek a hozzászólások általában nem tartalmaznak tényeket, ellenérveket, a célja valószínűleg csak a sértegetés, kötekedés. Nyilvánvaló, hogy érzelmi alapon reagál az illető ilyenkor, csak az érzelmeire senki sem kíváncsi, főleg nem az elfojtott agresszióra, ami még gyerekkorából maradt vissza nála, mert megerőszakolta egy kék nő. Szóval szerintem az ilyen hsz.-eket is lehetne gyorsan törölni, és ímélben tájékoztatni az illetőt, hogy nem kéne rosszindulatú megjegyzésekkel szemetelni a fórumon.

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Én is elmondanám a véleményemet, bár tudom hogy kb már hogy egyáltalán meg merek én is szólalni ezügyben sokaknak nem fog tetszeni és majd jön a támadás meg az off.(vagy kitöröltök/tiltotok, ha ez a megfogalmazás is "túl" erős volt) Úgy tudom hogy az országban szólásszabadság van tehát mindekinek alkotmányos joga azt írni mondani amit akar persze vállalva a felelősséget a mondandójáért. Az oldalnak szive joga moderálgatni ő a Boss, de kérdem én ez hova vezet? Ahogy én látom a történetet Nokia ügyében: valóban néhol elragadtatta magát sőt tovább megyek "csúnyán" fogalmazott! Ha valakit megtámadnak mi a reflex?(megpróbálod megvédeni magadat) Azt vettem észre hogy itt mindig valaki beleköt a másikba, ez a TREND ahogy egyik kedves társunk fogalmazott! Namost ha valaki nem fizeti be uramboccsá a gázszámláját egy hónapig akkor kikapcsolják nála a gázt? nem előbb figyelmeztetik itt ez szerintem az oldal részéről elmaradt, azonnal kibannelte az illetőt, ez elég érdekes szerintem egy esélyt mindenki megérdemel, bárki meg tud változni csak akarni kell! Természetesen egyetértek a változások egy részével viszont a tartalmas hozzászólásokat hogy lehet tenni mondjuk ahhoz, hogy a hírek nagy része a bulvár kategóriába sorolható, ehhez hogy lehet tartalmasan hozzászólni???(akkor a +1, NH, WP, juhéjj, hajrá stb sem tartalmas hsz tehát törölendő) Köszönöm hogy elmondhattam a véleményemet és kérek mindenkit a személyeskedések további elkerülésére!!!

    Üdv: Peti

  3. #33
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Ez mind igaz, de azt tudnod kell, hogy nokiának semmiféle ész érv sem használt, neki mindig igaza volt, és mindenkinél jobban tudott mindent, akármi is volt a téma.
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  4. #34
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Én nem örülök ennek a döntésnek. Biztosan túlzottan liberális gondolkodású vagyok (ezért páran most nem fognak szeretni), de úgy gondolom, hogy mindenkinek lehet saját véleménye és az nem baj, ha ezt vállalja és másokkal is megosztja, akár mindenkivel vitába száll a saját igazának a megvédése érdekében. Más kérdés persze a stílus, de sajnos néhányan a régi tagok közül is annyira fel tudják húzni magukat pár beszóláson, hogy felveszik ugyanazt a visszataszító stílust ami a "támadott" tag jellemzője.
    Nem hiszem, hogy korlátozásokkal, tiltásokkal, cenzúrával pozitív változásokat lehet elérni. Ha pozitív változásokat akarunk, akkor a jó bejegyzések, érdekes problémák közreadóit kell díjazni és nem a gyengéket eltaposni. Nekem például nagy megtiszteltetés volt amikor egy blog bejegyzésem a főoldalra került, mert olyan emberek döntöttek a erről akiket én is elismerek. Szerintem okos emberek vagytok, az oldal egészen kiváló ötlet volt, a megvalósítás is egészen jóra sikerült, biztosan ki tudtok találni olyan ösztönző rendszert amivel újra megjelenhetnek színvonalas napló bejegyzések és esetleg érdemi hozzászólásokat kaphatunk a fórumban (mostanában ebben is kevés részem volt).

  5. #35
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Szerintem azért nem lehet BAN-t adni mert valaki nem ír értelmeset, ha csak annyira telik, akkor nah bumm. Annál viszont az nagyobb baromság , vétség, ha valaki bunkó, lekezelô a fórumtársaival szemben. De nem minositeni akartam Petikepokert.

  6. #36
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Van aki sokkal többet összehozott már annyival, hogy "Romsy +1" vagy "Bala +1" .
    less qq more pewpew!

  7. #37
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Van igazság abban is, amiket Bumbanas és Petikepoker ír. Meg kell, hogy mondjam én személy szerint nagyon hasonlóan gondolkodom, mint Bumbanas.

    Ahogy már az előbbiekben is leírtam, a moderálás, tiltás csak bizonyos keretek között működhet. Alapvetően a sértő, és túlzó megnyilatkozások korlátozására kell hogy szorítkozzék, illetve arra, hogy a szakmaiság megőrzését elősegítse.

    Valahogy meg kell találjuk az egyensúlyt. De ebben kérem minden tag segítségét is. Már az előrébb vinné a dolgokat, ha mindenki egy kicsit nagyobb türelmet tanúsítana a másikkal szemben.

  8. #38
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Kérdés

    Figyelmeztetést létezik? teszem fel kapok egy pm-et hogy normálisabb blogot vagy értelmesebb hsz.t írj... vagy kb insta out?
    u.i.: ezt jól megfogalmaztam

  9. #39
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelmeztetést létezik? teszem fel kapok egy pm-et hogy normálisabb blogot vagy értelmesebb hsz.t írj... vagy kb insta out?
    u.i.: ezt jól megfogalmaztam
    Létezik figyelmeztetés. Le is fogunk írni egy konkrét fórumszabályzatot, "házirendet", úgy tűnik komoly szükség van rá.

  10. #40
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 07. 04.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    ez a BAN egy átgondolatlan viszont buta lépés volt az Akadémia részéről...

    +1 Bumbanas

    szvsz...

Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •