Oldal: 98 / 171 ElsőElső ... 488896979899100108148 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 971 - 980 (1709) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kocka21 SH küzdelmei

  1. #971
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hajra, jo latni, hogy pluszos lett a legelso sessionod az uj limiten Jo lesz az , ne feljel kocka...
    OK, ha te mondod.

  2. #972
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Berakom az első hand-et, ahol sikerült teljes beülőt nyernem 100-on, hogy meglegyen a topicban mérföldkőnek.

    Tudom, pre nem biztos, hogy jó a call, de nem volt túl nagy a 3bet, kicsit deep-ek is voltunk. Postflop már standard. Nem tudom, mi volt nála, mert a HM még mindig nem mutatja a muck-olt hand-eket hiába update-eltem, és akkora fish vagyok, hogy nagy örömömben elfelejtettem megnézni a kliensben a handhistory-t. 50-en ő volt az adatbázisom szerint az egyik legnagyobb nyerő a reg-ek között, szóval örültem, hogy sikerült ellene bemákolnom egy BI-t 100-on.

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    Utoljára módosítva: kocka21 által: 2010. 10. 03. 14:08

  3. #973
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    . Nem tudom, mi volt nála, mert a HM még mindig nem mutatja a muck-olt hand-eket hiába update-eltem,
    Kérdezd meg tőle, írt is róla a topicjában
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  4. #974
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérdezd meg tőle, írt is róla a topicjában
    Uuupssz, nem tudtam, hogy Akadémiás. Sorry, hogy névvel tettem be! Lecseréltem a hand-et anonimre. Pedig annyiszor megfogadtam már, hogy nem rakok be névvel hand-et, mert ongame-en mindenki magyar, de néha megfeledkezem róla. Nem azért tettem be a hand-et, hogy bárki is ezen röhögjön, csak annyi, hogy ez volt az első hand-em 100-on, ahol teljes beülőt sikerült nyerni.

    Mindenesetre ahogy írtam is, az adatbázisom alkapján ő volt az 50-es regek közül az egyik legnagyobb nyerő, szóval igyekszem majd kerülni 100-on is.

  5. #975
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 25.
    Hely
    X
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Szia!

    Grat a plusszos sessionhoz kocka, en ugy vettem eszre egyebkent, hogy minel feljebb mesz a limiteken a fishek igaz, hogy kevesebben lesznek, de ugy lesznek egyre nagyobbak, mert szerintem itt mar nem csak az idiotak jatszanak, hanem a szerencsejatekos fuggok vagy betiltelt playerek :]

    Egyebkent a handje imho vagy AA, AK, AQ, de azokat lehet cbetelne es nem csak callozna emelesed is turnon, ugyhogy inkabb bluffot akar indukalni riverre hatha folytatod, ugye river blank, Te beteszed O call... sztem a legvaloszinubb KK, es probal max valuet szedni, FD meg se fordul a fejeben... vagy valami gyengebb Ax, amit szinten nem erez eleg erosnek vegig beteleshez... QQ sztem pusholna riveren, ugyhogy valszeg KK... Na de kivancsi vagyok:Ð

    Ja es tenyleg picit kicsi volt 3betje, mert nem volt poza :] ha upod van siman meg lehet ilyeneket lepni (meg egyebkent is belefer neha 3betet callozni marginalis handekkel, ritkan), mert ha AK-ja van akkor A4x jon le ugyis

    Udv,
    Czupe
    Utoljára módosítva: Czupe által: 2010. 10. 03. 14:36

  6. #976
    Fáradhatatlan grinder Zsoltika01 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    563

    Alapbeállítás

    Szerintem ez ATo-volt.Valahogy ezt érzem!

  7. #977
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 25.
    Hely
    X
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    A gyengebb Ax-be benne van az ATo, de ja az is tok logikus, akkor vegig arra apellal, hogy milyen agressziv vagy es majd felakasztod Magad : ] es riveren, meg tenyleg valami bluffre tesz...

    Erre erdemes lenne rajatszanod...

  8. #978
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérdezd meg tőle, írt is róla a topicjában
    kiről van szó?
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #979
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kiről van szó?
    Ha nem csak a kocka bejegyzeseit olvasnatok akkor mar reg ra lehetett volna jonni
    No Time For Nuts

  10. #980
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet Czupe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre erdemes lenne rajatszanod...
    Gyakorlatilag ez történik. Szerencse, hogy kocka "3bet-re IP nem dobunk" a nevem. Meg kocka "úgyis elblöfföli a stack-jét, elég csak call-olni, ha nut-od van" is a nevem.

    Amióta felléptem NL50-re, a reg-ek ellen ebből élek. Szerencsére még nem jöttek rá.

    Na bazzzz.... most lebuktam

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •