Oldal: 18 / 20 ElsőElső ... 81617181920 UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (194) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Mennyit lehet nyerni 2010ben mikro és kis téten?

  1. #171
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás Nl25 pkr

    Üdv!

    Én vagyok a béna, vagy Nl25-on már tényleg felkeményedik a mezőny?
    6max cash gamet játszok PKR-en, 1 hete léptem NL25-re, és a különbség óriási Nl10-hez képest.

    Olyan szempontból, hogy minden asztalnál legalább 4 reg ül+én, ami azt jelenti hogy max 1 fish van, de az is csak ritkán harcdcore fish, inkább csak "nem reg" kategória.
    A regek persze nem agresszív állatok, akik nem hagynak játszani, de feszesek, solidak. Ez épp elég ahhoz, hogy úgy érezzem nincs edge-m rajtuk. 1-2 közölük kifejezetten kellemetlen.

    Szóval, Nl25 még micro limitnek számít? Más teremben is sok a felkészült játékos(emeléssel nyit, cbetel, 3betel normális mérettel - szóval látszik, hogy olvasott egy rakás stratégiai cikket, és alkalmazza őket) már ezen a limiten?
    Ha nyerő akarok lenni, el kell kezdenem felvenni a kesztűt a regekkel, visszajátszani rájuk stb. (Eddig erre nem volt szükség, hiszen volt fish, aki ellen ott volt a fat value, a regekkel meg elkerültük egymást többnyire)
    Mindezt már NL25-ön!? Más teremben is ilyen ez a limit?(NL20, 25, 30)
    Utoljára módosítva: Sindu által: 2012. 12. 14. 00:49

  2. #172
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Fejlődik napról napra a mezőny ez van a termek visszatérítései se a régiek, majd lesz megint póker bumm és jobb lesz addig is fejleszd magad és nyomjad neki.

    nem kell kétsége esni...
    Satukan, Tir-X and sakkos000 like this.

  3. #173
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    gyere a a sztárszra csapnivaló volt a 25 , és sajnos te vagy a béna tanulni kell és lezuzzod őket .

  4. #174
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    2010-ben már semennyit

  5. #175
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    nézd meg a hálózatod regulárjait PTR-en. a Partypokeren például azt lehet látni, hogy a mikro regulárok hatvan százaléka -1 és +1 ptbb/100 körül vegetál. 3 ptbb/100 fölött alig kettőt találtam negyvenből. 4 ptbb/100 fölött egyet sem. (NL25-ön néztem meg 40 regulárt, akikről átlagban 260K hand volt fejenként)

    aztán vannak regulárok, akik elismertek különböző fórumokon, még oktatnak is, de PTR szerint break even-ek vagy alig nyerők.

    peace
    erikkke likes this.

  6. #176
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    ptr csalik
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  7. #177
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Így van, mindenki azzal jön mostanában, hogy sok a reg, nem talál halacskás asztalokat stb. De körbe kell csak nézni, hogy azokból a regekből hány tűrhető vagy jó reg van. A legtöbbön olyan edge alakítható ki, hogy 1-1 session végén sírva fakad szegény, hogy mennyire szétszedtük

    Nem azt mondom, hogy én erre képes vagyok, van akin érzek már edget, van akin nem, csak azt mondom, hogy erre is rá kell feküdni, én is ezt teszem mostanában. Nem csak a halak ellen kell jól játszani, és a regeket pedig kerülni, mert ezt manapság nem teheted meg.
    erikkke likes this.

  8. #178
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ptr csalik
    letoltam vagy 2-3 millió handet különböző termekben, de ez még nem tűnt föl.

    amúgy alapból nem az volt a kérdés, hogy lehet-e nyerni a mai mezőnyben? persze hogy lehet.
    az a nem mindegy, hogy mekkora befektetett munkával és mennyit.

    erre vonatkozóan érdemi hozzászólást még senki nem tett közre.
    Utoljára módosítva: Zoli által: 2012. 12. 14. 12:09

  9. #179
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    erre vonatkozóan érdemi hozzászólást még senki nem tett közre.
    Mert elég nehéz erre normális választ adni. milyen site, milyen mezőny, és nem utolsó sorban az emberi tényező: nem mindenki lesz jó reg, vannak akik nemképesek túllépni bizonyos dolgokon. Vagy lusták, motiválatlanok, vagy a játék mentális oldalához nem tudnak megfelelően hozzáállni, hiába minden tananyag.

    De ha valakinek komoly céljai vannak, és beleöli az idejét, igenis lehet nyerő. Megnéztem a kedvetekért. 1 éve még NL10-en játszottam, egy nagyon NIT, sokasztalos BE játékot. Az 1 év alatt kb. 800 óra grind és 400-500 óra tanulás/elemzés eredményeként NL100-on játszom, véleményem szerint nyerő játékot.

    Az, hogy melyik szint mennyivel verhető. Bwin NL30 pl. 10-15 bb/100 körül verhető. Manapság NL10-en 20 bb/100-at lehet hozni.
    Sindu likes this.

  10. #180
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Nekem ahogy újra kezdtem nl50-en Party majd 888-on, 70-75k hand alatt lett 6-7bb/100-am, mielőtt szintet léptem (Partys handek nincsenek meg, ptr-en nézem).
    Persze egy ilyen újrakezdésnél nyilván nem azt a színvonalú játékot hozom, mint mikor nl200-400-on abbahagytam, ezért is a visszalépés, hogy legyen időm visszarázódni.
    Tavaly elég volt 20k handet játszani nl50-en, mert ment 10bb/100-al, és szintet léptem (amúgy egyértelműen szorgalmasabb is voltam).
    Változó hogy jön ki a lépés, de ezzel azt is akarom mondani, hogy aki nagyobb nyerő adott (micro)limiten, az valószínű nem fog ott sokáig tartózkodni, nem fogsz találni nagy mintát róla. Inkább azokról, akik az adott limiten megrekedtek, kis winrattel.
    BelaKecske, JociBalboa and Tir-X like this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •