Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (33) összesen
  1. #21
    PSOP IV. bajnok
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hozzászólások
    212

  2. #22
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Kanisch decided to move all in for his last chips but Tolbert instantly called and tabled for the rivered nut straight.

    "What a dream river!" exclaimed Tolbert.

    "That's bullshit!" replied Kanisch as he mucked and headed to the cashier as Tolbert is now up to 1.26 million in chips.

  3. #23
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Nem nem szoktam 34o al rendettenni. Viszot a NLH szabályai nem tiltják a callt 34o al. És itt az emberek úgy felháborodtak mintha bűnt követett volna el a tag. Callolt és nyert. Neki volt igaza. Úgy tűnik ilyen gyenge mezőnyökben K2 off al nem jó a 16BB-s push mégse.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Haggyjuk már ezt a gyenge a mezőny dumát......
    Minden mezőny nagyon gyenge......
    A csávó a 34 el rendett tett az asztalon. Sajnos ez a magyar játékos kiesését eredményezte. Tudta hogy any2 val mennek allin ezért any2 val callolt.
    Epic fail my friend...

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Magyarih eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ez mit mond nekünk? Azt, hogy az úriember régi szép időkben, mikor elég volt a seggeden ülni és prémium lapra várni, pár mini versenyen, kiült egy pár FT-ét. A mai pókervilágban meg teljesen elvan veszve, és fogalma nincs mi az hogy rangek és pushstack. És hát megmutatta, hogy őt bizony nem lehet csak úgy lökdösni

    Normál esetben örülsz egy ilyen callnak, de hidd el ez a látvány még egy sokat játszó és sokmindent megélt játékosnak is sokkoló volt.

    Semmi gondolkodás nem volt az agyában, csak az érzelmek vezérelték. Valószínű előtte már 2-3x kellett olyan lapot dobnia amivel szívesen játszott volna, de And217 épp allint jelentett. Ő meg nem értette a világot, hogy miért tologat 18-19bb-ét allinre, miért nem néz flopot. Aztán szép lassan felhúzta magát rajta, majd azt mondta, hogy elegem van :-)

    A szomorú, csak az hogy ennek az embernek zéró esélye van megnyernie a versenyt, Andnek viszont lett volna....

    És ezért bosszankodtunk egy kicsit. Azt azért még reméljük szabad. :-)

  6. #26
    Lelkes újonc xxx982 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 15.
    Hely
    kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem nem szoktam 34o al rendettenni. Viszot a NLH szabályai nem tiltják a callt 34o al. És itt az emberek úgy felháborodtak mintha bűnt követett volna el a tag. Callolt és nyert. Neki volt igaza. Úgy tűnik ilyen gyenge mezőnyökben K2 off al nem jó a 16BB-s push mégse.
    Nem tiltják azt sem, hogy gutshottal betedd az összes pénzed turnon, de mégis istenem hány százalékban nyersz?
    Nem azon vagyok felháborodva, hogy nyert, hanem azon, hogy tudta callolni.
    Ja bocs de neki volt igaza.
    Utoljára módosítva: xxx982 által: 2010. 06. 16. 01:33
    Ne kocogtasd az akvárium üvegét, ha tele van hallal.

  7. #27
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Mindenki elmondta a véleményét, úgy látom innen már kezd személyeskedésbe váltani a dolog. Mindenkit kérek itt fejezze be. A személyeskedő postok törölve lettek és lesznek.

  8. #28
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Nem kell nl1k regnek lenni ahhoz, hogy a várható értéket értse vki. A 34o-val a call nem az.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #29
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Relax
    No Time For Nuts

  10. #30
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    CSak annyi hogy nem button push volt, sb push, elég nagy különbség, buttonról dobom főleg mivelhogy a mögötte ülő egy viszonylag ok játékos volt 10 bb-vel, egy ember ellen nem is lehetne standardabb ez a push.
    Amúgy emberünkről annyit érdemes tudni hogy 40 perce játszottunk, egyszer se toltam még rá , dehát neki ez elég volt hogy megmutassa hogy ő nem egy akrámilyen postflop játékos 34o-val. Előző nap 1 órát játszottam vele, akkor szó szerint 1 handet nem játszott, ma 1-szer láttam emelni , akkor is 5bb-t emelt, és aqs-t dobtak neki erre = a kezek 100%-val profitábilis a push sb-bb.
    Hittem én.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •