Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 33 (33) összesen
  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás .

    Volt már mindenkinek olyan callja hogy "call a ..... anyád"! Na ez egy "...... anyád call volt" És nyert a call. És mi meg beszélünk rólla hogy szar call volt. És?
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  2. #32
    Lelkes újonc xxx982 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 15.
    Hely
    kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet and217 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    CSak annyi hogy nem button push volt, sb push, elég nagy különbség, buttonról dobom főleg mivelhogy a mögötte ülő egy viszonylag ok játékos volt 10 bb-vel, egy ember ellen nem is lehetne standardabb ez a push.
    Amúgy emberünkről annyit érdemes tudni hogy 40 perce játszottunk, egyszer se toltam még rá , dehát neki ez elég volt hogy megmutassa hogy ő nem egy akrámilyen postflop játékos 34o-val. Előző nap 1 órát játszottam vele, akkor szó szerint 1 handet nem játszott, ma 1-szer láttam emelni , akkor is 5bb-t emelt, és aqs-t dobtak neki erre = a kezek 100%-val profitábilis a push sb-bb.
    Hittem én.
    Azért grat a szép eredményhez!
    Ne kocogtasd az akvárium üvegét, ha tele van hallal.

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet and217 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    CSak annyi hogy nem button push volt, sb push, elég nagy különbség, buttonról dobom főleg mivelhogy a mögötte ülő egy viszonylag ok játékos volt 10 bb-vel, egy ember ellen nem is lehetne standardabb ez a push.
    Amúgy emberünkről annyit érdemes tudni hogy 40 perce játszottunk, egyszer se toltam még rá , dehát neki ez elég volt hogy megmutassa hogy ő nem egy akrámilyen postflop játékos 34o-val. Előző nap 1 órát játszottam vele, akkor szó szerint 1 handet nem játszott, ma 1-szer láttam emelni , akkor is 5bb-t emelt, és aqs-t dobtak neki erre = a kezek 100%-val profitábilis a push sb-bb.
    Hittem én.
    Én Buttonról is betettem volna, ezen az asztalon. És sorry az elírásért, nem láttam, hogy az osztó jobbján nem ült senki. Mindenhol javítottam.

    A sok trágár és személyeskedő hsz miatt a fórumtopicot lezártam.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •