Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (33) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Szépen építkeznek a magyarok, And217 a hajrában!


  2. #2
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Az első 4 handben rögtön aktív volt And217. Az elsőben vittük a vakokat, másodikban sajnos egy ss 7-es párja kitartott A4s-ünk ellen, de a harmadikban megint vittük a vakokat AJo-val, a negyedikben ugyanez KK-val. ~200k
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  3. #3
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    csak nekem áll(na) fel a szőr a hátamon(ha lenne) ettől a többes szám első személytől? no offense 'tho, gl minden magyarnak!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első 4 handben rögtön aktív volt And217. Az elsőben vittük a vakokat, másodikban sajnos egy ss 7-es párja kitartott A4s-ünk ellen, de a harmadikban megint vittük a vakokat AJo-val, a negyedikben ugyanez KK-val. ~200k
    Mondd meg neki h ne emelgessen A4-gyel

  5. #5
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak nekem áll(na) fel a szőr a hátamon(ha lenne) ettől a többes szám első személytől? no offense 'tho, gl minden magyarnak!
    Érdekes, én se szoktam használni, de most itt állok tőle fél méterre és nagyon szurkolunk neki, így beleéltem magam a szituba eléggé...
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  6. #6
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak nekem áll(na) fel a szőr a hátamon(ha lenne) ettől a többes szám első személytől? no offense 'tho, gl minden magyarnak!
    Biztos benne van par szazalekkal Zehy, ezert a kiralyi tobbes
    No Time For Nuts

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    HAJRÁ AND217!!!
    Itt vagyunk,szurkolunk,hajrá!!!

  8. #8
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Sok dobálgatás után And217 kb 190.000-es stackjével kisvakról allin ment, a mögötte ülő nagyvak (John Tolbert) pedig teljesen érthetetlenül azonnal(!!!) callolt 34o-val 450.000-es stackből...

    A flopban 3as, turn 4... Andnél K2o volt. 29. helyen végzett, nyereménye 11.870$.

    Az úriember azzal indokolta megadását, hogy elege volt az állandó pusholgatásokból. LOL
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Looool!

  10. #10
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok dobálgatás után And217 kb 190.000-es stackjével kisvakról allin ment, a mögötte ülő nagyvak (John Tolbert) pedig teljesen érthetetlenül azonnal(!!!) callolt 34o-val 450.000-es stackből...

    A flopban 3as, turn 4... Andnél K2o volt. 29. helyen végzett, nyereménye 11.870$.

    Az úriember azzal indokolta megadását, hogy elege volt az állandó pusholgatásokból. LOL
    az ilyentöl nem sajnálnám...

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •