Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    lessz ma közvetítés vagy FT nem adja?

  2. #12
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet piedrawin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lessz ma közvetítés vagy FT nem adja?
    Az FT-t majd novemberben játsszák le

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az FT-t majd novemberben játsszák le
    köszi, ám de ne már... pedig 2napja nézem és most...áááá

    ezt nem értem, miért jó ez?

  4. #14
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet piedrawin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi, ám de ne már... pedig 2napja nézem és most...áááá

    ezt nem értem, miért jó ez?
    Addig reklámozhatják, a döntősöknek növekszik az értéke (interjúkat adnak, mindenhova kikerül a nevük). Emiatt nagyobb az esemény hírértéke, ezért többet akaszthatnak le a reklámokon, illetve a döntősöknek nagyobb esélyük van szponzorokat találni (vagy miket...szóval valószínűbb, hogy felkerül 1-2 pokerstarsos/Partypokeres, meg oktatóoldalas plecsni az ingükre ). Nagyobb show, több $$$$.
    A 9. helyért járó díjat ha jól tudom megkapja mindenki, tehát a novemberi első kieső nem kap akkor már pénzt, a többiek pedig az adott helyezés mínusz a 9. helyért járó díjat kapják

    Nekünk ez max azért jó, mert jobban megismerhetjük a versenyzőket, és kirajzolódhat, hogy kinek szurkoljunk majd

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    értem és egyben sajnálom... :P de legjobban azt hogy nincs magyar az FT-n, akkor nem kéne gondolkodni, hogy kinek szurkoljon az ember...

    akkor novemberig river legyen veled

  6. #16
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Addig reklámozhatják, a döntősöknek növekszik az értéke (interjúkat adnak, mindenhova kikerül a nevük). Emiatt nagyobb az esemény hírértéke, ezért többet akaszthatnak le a reklámokon, illetve a döntősöknek nagyobb esélyük van szponzorokat találni (vagy miket...szóval valószínűbb, hogy felkerül 1-2 pokerstarsos/Partypokeres, meg oktatóoldalas plecsni az ingükre ). Nagyobb show, több $$$$.
    A 9. helyért járó díjat ha jól tudom megkapja mindenki, tehát a novemberi első kieső nem kap akkor már pénzt, a többiek pedig az adott helyezés mínusz a 9. helyért járó díjat kapják

    Nekünk ez max azért jó, mert jobban megismerhetjük a versenyzőket, és kirajzolódhat, hogy kinek szurkoljunk majd
    Én úgy tudom, főleg azért van novemberben, mert az ESPN minden vasárnap lead egy részt, mintegy sorozat jelleggel, és november 9 előtt 1 héttel érnek oda az FT kialakulásához. Természetesen az általad említett okok is közrejátszanak, csak gondoltam leírom ezt is

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Collins ha megnyeri az a póker csodája lesz.Döntő asztal buborékba sikerült 4-szer openlimpelnie a közvetités során...

  8. #18
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 07. 04.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Idézet Vzsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Collins ha megnyeri az a póker csodája lesz.Döntő asztal buborékba sikerült 4-szer openlimpelnie a közvetités során...
    Te nem tudom milyen 4-szeres openlimpelősről beszélsz, én végignéztem a közvetítést és mindösszesen egyszer azaz egyszer láttam limpelni az inast AK-val, amúgy végig jól tolta!

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    egyszer limpelt 88-al is ha jól emlékszem, de sztem nyomós érve volt, egy ilyen sikeres mtt-pro nem hiszem hogy ok nélkül tenné.

  10. #20
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 12.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Idézet Gy0ker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ezeket a move-okat nem mondanám komoly dolognak... Ha nem volt előtte emelés akkor hátsó pozícióból 1.1 millióig emelt, ha visszaemeltek rá, akkor dobta. De mást NEM csinált... SEMMIT! Agresszívan rágta a német Turbo rágóját és dobálta az ante-t, úgy hogy az mások zsetonjait döntötte le.
    Akkor valószínűleg neked is a semmi kategóriába tartozott az, amikor preflop 6 betelt 9 magassal... Más kérdés nyilván, hogy ellenfele 5-bet blöffölt, de nyilván te azt se mondanád komoly dolognak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •