Oldal: 13 / 86 ElsőElső ... 311121314152363 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #121
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Sim0nph0enix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért abban igaza van a kollégának,hogy fogyásról volt szó,ti pedig testépítő tanácsokat adtok.Mindenki tudja,hogy vagy testet építész vagy szálkásítasz,a konditeremben a kettő együtt nem megy.
    azt még én is tudom, hogy a szálkásításnak a fogyáshoz semmi köze

  2. #122
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Redoubtable és többen mások is írtak itt a fehérjékről és más táplálékkiegészítőkről. Nekem a nagyon kigyúrt kinézet nem jön be, például egy-két ember, ahogy kinéz a korábban linkelt videóban. Viszont az izmos test természetesen tetszik. A hasamon van némi felesleg, máshol annyira nem. 183 cm magas vagyok és 83-85kg között van a tömegem általában. Szóval, ha kb. olyan 87kg akarok lenni, kicsit a hasamon dolgozni és úgy általában mindenhol, de nem akarok akkora darabbá válni, mint a korábban említettek, akkor nekem is érdemes külön fehérjét fogyasztanom vagy elég az egyébként bevitt tápanyag? Egyszerűbben fogalmazva nem akarok fogyni, nem akarok drasztikusan tömeget növelni csak izmos lenni, de vékony (nem sovány).

  3. #123
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Nem súlyzós edzés, és szabadban is van
    vegyesszám crossfit - YouTube
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #124
    Idegen wtfckhd avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 21.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Redoubtable és többen mások is írtak itt a fehérjékről és más táplálékkiegészítőkről. Nekem a nagyon kigyúrt kinézet nem jön be, például egy-két ember, ahogy kinéz a korábban linkelt videóban. Viszont az izmos test természetesen tetszik. A hasamon van némi felesleg, máshol annyira nem. 183 cm magas vagyok és 83-85kg között van a tömegem általában. Szóval, ha kb. olyan 87kg akarok lenni, kicsit a hasamon dolgozni és úgy általában mindenhol, de nem akarok akkora darabbá válni, mint a korábban említettek, akkor nekem is érdemes külön fehérjét fogyasztanom vagy elég az egyébként bevitt tápanyag? Egyszerűbben fogalmazva nem akarok fogyni, nem akarok drasztikusan tömeget növelni csak izmos lenni, de vékony (nem sovány).
    Testsúlykilogrammonként 2g fehérje az ideális, ha te ezt meg tudod oldani szilárd táplálékból (kétlem), akkor nem kell külön fehérjét fogyasztanod. Mellesleg mindenki megnyugodhat, mert eddig még senki sem lett véletlenül, 1-2 kanál fehérjétől 120-130kg-os testépítő.
    balu999 and redoubtable like this.

  5. #125
    Idegen wtfckhd avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 21.
    Hozzászólások
    9

  6. #126
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Budapesten tudsz/tudtok valami jó, olcsó helyet?
    Hello!

    Kinek mi az olcsó? Én Mári Tomihoz jártam, őt bátran ajánlom. Nagyon felkészült és több helyen is tart edzést. De a Titan Kettlebellesekről is jókat hallottam! Amúgy a kettlebell.hu-n nézz körbe, igaz nincs túl sok infó, csak, hogy kik az instruktorok.

    Üdv,
    Zoli
    forzadani3 likes this.

  7. #127
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem súlyzós edzés, és szabadban is van
    vegyesszám crossfit - YouTube
    De R1per2! Ezt itt ám emberek olvassák, nem ilyen terminátorok, mint Te!

    Komolyra fordítva a szót eléggé átment az egész topik testépítő módszertani és táplálkozástudományi konzultációba. Szerintem nagyon sokan, sőt talán a többség célja nem az, hogy így nézzen ki: http://3.bp.blogspot.com/-QmIfyLxUP_...+HD+-+Gym1.jpg . Légy szíves próbáljatok meg visszatérni a hétköznapi emberek világába, mert legtöbbünknek se ideje, se pénze, se indíttatása (az utolsó a lényeg), hogy testépítővé váljon és szerintem nem is egy túl költséghatékony formája a sportnak. Én pl. teljersen megelégednék ilyen izmokkal: http://photos.mensfitness.co.uk/imag...ess_561_13.jpg, amihez azért szerintem jár egy ilyen is: http://www.nylanguyen.com/photo/fitness/fitness05.jpg.

    Legyetek szívesek kevésbé szakmázni és jobban tanácsokat osztani táplálkozással, "sima" sportokkal foglalkozni. A hitvitákat meg inkább a templomban.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  8. #128
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 09.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Ne kondizzatok, ilyenek akartok lenni???

    The Greatest Bodybuilder Ever - YouTube

  9. #129
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Ezt is érdemes olvasgatni: LifeT!lt
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  10. #130
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De R1per2! Ezt itt ám emberek olvassák, nem ilyen terminátorok, mint Te!

    Komolyra fordítva a szót eléggé átment az egész topik testépítő módszertani és táplálkozástudományi konzultációba. Szerintem nagyon sokan, sőt talán a többség célja nem az, hogy így nézzen ki: http://3.bp.blogspot.com/-QmIfyLxUP_...+HD+-+Gym1.jpg . Légy szíves próbáljatok meg visszatérni a hétköznapi emberek világába, mert legtöbbünknek se ideje, se pénze, se indíttatása (az utolsó a lényeg), hogy testépítővé váljon és szerintem nem is egy túl költséghatékony formája a sportnak. Én pl. teljersen megelégednék ilyen izmokkal: http://photos.mensfitness.co.uk/imag...ess_561_13.jpg, amihez azért szerintem jár egy ilyen is: http://www.nylanguyen.com/photo/fitness/fitness05.jpg.

    Legyetek szívesek kevésbé szakmázni és jobban tanácsokat osztani táplálkozással, "sima" sportokkal foglalkozni. A hitvitákat meg inkább a templomban.

    Nem olyan egyszerű ám a célt elérni.

    Ha megcélzod ezt:


    akkor talán eléred ezt:
    Epiman, chivasr911, Roleks and 4 others like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •