Oldal: 7 / 20 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (194) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Mennyit lehet nyerni 2010ben mikro és kis téten?

  1. #61
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet paulbig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Erős WTF. 230 óra alatt 50k hand, ez borzalmasan kevés hand. Vagy csak félreértem?
    Én már az egészet nem értem. Sztem Apeh felmérés
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  2. #62
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De akkor jöhetnek a vélemények: mennyit keresne havonta az az átlagosan jó játékos a saját szintjé játszva (nem NL1000reg NL25ön), aki napi 3 órát tolja, munka vagy iskola mellett, mindennel együtt (rakeback, promok, stb), a különböző szinteken, forintban?
    Bónusszal együtt $10/h elég könnyen hozható nl25-ön mondjuk 6-8 hónapos tapasztalattal annak, aki eleget foglalkozik vele. Napi 3 órával számolva ez havi $900, 200.000 Ft.
    Rá 8-10 hónapra ez felmehet havi $2500-ra (NL100, 2.5 BB/100), ami 550.000 Ft.

    Vagyis ha egy teljesen átlagos emberke most nekiáll pókerezni, napi 3 órát játszik és legalább ennyit foglalkozik a játékával, fórumoz, videókat néz, más pókeresekkel megbeszél dolgokat, akkor 1,5 év után bónusszal együtt reális a havi fél mihály. Csak rajta fog múlni, azon hogy mennyit foglalkozik a játékkal.
    Utoljára módosítva: BaLa által: 2010. 05. 21. 18:38
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  3. #63
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    4 asztal fullring, az kb 300 hand per óra. Néha csak 1-2 asztal ment, fórum, videonézés.

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    "Néha csak 1-2 asztal ment, fórum, videonézés."

    Mármint pókerrel párhuzamosan?

  5. #65
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Nekem az a tapasztalatom (kemény 4 hónap után), hogy nyerővé lehet válni. Ezt abból vonom le, hogy amikor elemezgetem, elemezgetjük a handeket rengeteg hibát lehet látni a játékomban.
    Ha ezeknek a felét nem követtem volna el, akkor most már előrébb lennék.

    Tehát szerintem, a tanulással, tapasztalattal ezeken sokat lehet javítani + még több gyakorlás... (jó terem választás, de ez ebből a szempontból másodlagos)

  6. #66
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 05. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1, egy jó játékos, aki MÁR stabilan veri a saját szintjét, bb\100, fullring
    NL10 8
    NL25 6
    NL50 4
    NL100 3
    NL200 2
    Ezek a számok nagyjából jók is lesznek, ha átírod a bb/100-at BB/100-ra, mert szerintem simán lehet hozni ezeknek a dupláját full ringen. Legalábbis tavaly még lehetett, nem hiszem, hogy egy év alatt olyan sokat erősödött volna a mezőny.

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebből következik hogy játékból kb :
    NL10en 2,5 dolcsi per óra
    NL25 4.5 dolcsi
    NL50 6 dolcsi
    NL100 9 dolcsi
    NL200 12dolcsi
    Nem tudom, hogyan jött ki a 6 dolláros órabér NL50 full ringre, szerintem NL10-en többet lehet keresni 9-12 asztalon. Én NL50 full ringen 4,23 BB/100-at hoztam az utolsó 50K hand alatt (ekkor már játszottam mellette 100-on, 200-on), de összességében is 3,5 körül volt, és ebben volt hiba bőven. (100, 200-ról még nincs értékelhető mintám, de ott is legalább 2x annyit lehet hozni, mint amennyit írtál.) Unibet maximum 10 asztalt enged megnyitni, így 9-10 asztalon (vagy amennyi éppen volt) tudtam játszani, tehát jó esetben lement 500 hand/óra, ami 4 BB/100-zal számolva 20 EUR/óra, vagyis kb. 5x annyi, mint amit te jónak gondolsz. Hozzáteszem, sokáig 100%+ rakebacket kaptam (komolyan), tehát ehhez még jött kb. 15-20 euró bónusz óránként, vagyis akár a 40 eurós órabért is el lehetett érni NL50 full ringen, 9-10 asztalos játékkal. (Most már sajnos alig van full ring asztal Unibeten, meg a rakeback is csak 50-70%-ra jön ki, de ennyit más termekben is lehet kapni, ahol van rake race.)

    Micro/low limiten full ringezni szerintem jobban megéri kis termekben, mint Starson vagy FTP-n, és nem csak a jobb rakeback miatt. Olyan termekre gondolok, ahol kevés asztal van és/vagy szar a szoftver --> kevesebb a regulár és sokkal gyengébbek is, 2-3 session után ki lehet ismerni őket és még HUD-ot se kell használni meg handeket se kell venni, meg table selecttel se kell foglalkozni, kb. beülsz oda, ahol van hely és nincs 3-nál több SS. NL 50-ig (full ring) ez bőven elég, nem kell túlkombinálni. Boss/Everest/Cake jó lehet, esetleg Pacific, ha van ott még asztal, az régen aranybánya volt. (Mondjuk iPokert/Ongamet nem ajánlom.)

    Szóval szerintem simán hozható a 3-4 BB/100 NL50 full ringen, 10-en, 20-on meg 6-8 is akár, ha eleget foglalkozol a saját játékoddal is.

  7. #67
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Nos, pontosan ezért nyitottam ezt a topicot.

    Bala szerint "$10/h elég könnyen hozható nl25-ön... napi 3 órával számolva ez havi $900"
    Cunyi szerint kb 20 euro, azaz 25 dolcsi per óra.

    Nos, én ennek nagyon örülök, csakhát az a fránya PTR megint másképp látja...
    Szerinte ugyanis csak az e havi top 50 ember hozza ezt!!!
    A jelenlegi 50. loutarr áll most 700dolcsinál, hónap végén várhatóan 1000nél lesz, rakebackel legyen 1200.
    Ez az "elég könnyen hozható" sikerült is kb 10000 játékosból az első 50nek. ( akik talán nem 3 órát töltenek játékkal, nem beszélve arról, hogy a top50 valószinű keményen EV felett hoz)

    Egyébként szerintem elbeszélünk egymás mellett, ti arra gondoltok, hogy az "elképzeléseitek" szerint egy zsirprofi mit tudna elérni az amatőrök között (ez is egy jó kérdés), én meg azt kutattam és irom, hogy akik az adott szinten játszanak, azok "valójában" mit hoznak. (ellenőrizhető adatokkal).

    Talán az ilyen magas bbt elérők többsége maga sem tudja, milyen komoly hotrunja volt\van, hiszen neki ez a "természetes".

    paulbig: poki mellett párhuzamosan, notebook, + a 19" monitoron 4 asztal. Igy megy a video, vagy közben kutakodok, megnézem a játékosok adatait, babrálom a HMet. És amit leszűrök, azt irom ide.

    És még1x, ez a topik nem rólam szól, nem az én eredményeimről, hanem arról, ami a cime.

  8. #68
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... poki mellett párhuzamosan, notebook, + a 19" monitoron 4 asztal. Igy megy a video, vagy közben kutakodok, megnézem a játékosok adatait, babrálom a HMet...
    B..meg ha a nem csinálnál minden sz..t játék közben, akkor talán egy kicsit eredményesebb lennél.

    Nekem Nl30-on tavaly (kb. 400k hand) bónusszal 15$ körülire jött ki az órabérem (6 asztal SH).
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  9. #69
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Jó hát te tudod, de szerintem hiba videózgatni meg fórumozgatni póker közben.

    Amúgy meg a múlt hónapom NL20-on SH:
    3.69 BB/100, 45k hand, +200$ bónusz; 7.87$/óra bónusz nélkül
    Utoljára módosítva: paulbig által: 2010. 05. 21. 22:45

  10. #70
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinte ugyanis csak az e havi top 50 ember hozza ezt!!!
    A jelenlegi 50. loutarr áll most 700dolcsinál, hónap végén várhatóan 1000nél lesz, rakebackel legyen 1200.
    Ez az "elég könnyen hozható" sikerült is kb 10000 játékosból az első 50nek. ( akik talán nem 3 órát töltenek játékkal, nem beszélve arról, hogy a top50 valószinű keményen EV felett hoz)
    A 10k játékos nagyon nagy része fish, úgyhogy az 50 több, mint gondolnád. Egyébként meg sehol nem írtam, hogy mindenki annyit nyer, hanem azt hogy mindenki képes lenne rá. Képes lenne rá, ha tanulna, fejlesztené a játékát, játék közben csak a játékkal foglalkozna stb... De a nagy többség nem ilyen.

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként szerintem elbeszélünk egymás mellett, ti arra gondoltok, hogy az "elképzeléseitek" szerint egy zsirprofi mit tudna elérni az amatőrök között (ez is egy jó kérdés), én meg azt kutattam és irom, hogy akik az adott szinten játszanak, azok "valójában" mit hoznak. (ellenőrizhető adatokkal).
    "6-8 hónapos tapasztalattal" ezt írtam, ami messze nem számít zsírprofinak.
    3BB/100-zal számoltam, 6 asztalos játékkal + bónusz.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

Oldal: 7 / 20 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •